Neděle 19. srpna

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/skladník

První kontakt telefonicky nepřetržitě nebo e-mailem Společnost HOLOUBEK PROTECT a.s. hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici skladníka + práce na potiscích. Místem výkonu práce je obchodní středisko v Brně - Jundrově, Lelkova ul. 283/69. Společnost HOLOUBEK PROTECT a.s. je ryze českou firmou, která navazuje na dlouholetou tradici velkoobchodu ŘEMPO. Firma poskytuje zejména obchodní služby širokému portfoliu zákazníků od soukromých podnikatelů až po velké průmyslové podniky. Obchodní středisko se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem sortimentu osobních ochranných pracovních prostředků. Úkolem skladníka je příjem, skladování a výdej zboří ze skladu, práce na potiscích - obsluha sítotiskového stroje, nažehlování potisků na textilní výrobky. Požadujeme: samostatnost, aktivitu, komunikativnost, pečlivost, praxe ve skladovém hospodářství výhodou, pracovní pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním 1. nebo 2. stupně invalidity. Nabízíme: práci na plný úvazek, práci ve stabilní společnosti, jednosměnný provoz, víkendy volné, stravenky, penzijní připojištění, nástup možný ihned. Hrubá mzda činí 18 000 - 22 000 Kč hrubého. Po roce trvání pracovního poměru na dobu určitou je možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 18000Kč

Firma: HOLOUBEK PROTECT a.s.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Lelkova 283/69, Jundrov, 637 00 Brno 37

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 466 068 203,607

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Obsluha zemních a příbuzných strojů/obsluha stavebních strojů - frézy pro zemní stabilizace

První kontakt e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Do stavební firmy hledáme strojníka pro obsluhu traktoru s frézou pro zemní stabilizaci, pro práci...

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů/Traktorista, opravář zem strojů, řidič

První kontakt telefonicky po - pá 8.00 - 16.00 hod. nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadavky: Řidičský průkaz T, B, (C bude výhodou) Souhlas...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u