Úterý 16. července

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ

Průkaz na vysokozdvižný vozík podmínkou. Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, penzijní připojištění, stravenky. Zaslat životopis e-mailem.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 21000Kč

Firma: HOLS akciová společnost

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Doprava

Pracoviste: HOLS akciová společnost-004, Pivovarská 164, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, 463 11 Liberec 30

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/OBSLUHA VZV - SKLADNÍK

Náplň práce: naskladňování zboží a vyskladňování zboží. Evidence zboží na PC. Požadavky: řidičský průkaz VZV výhodou (není podmínkou),...

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Řidičské oprávnění skupiny C + E Praxe v oboru Spolehlivost Školení ADR výhodou Zaměstnanecké výhody: stabilní zaměstnání, pravidelná...

Obsluha zemních a příbuzných strojů/STROJNÍK BAGRU

Požadavky: ŘP sk. C, strojní průkaz, plat + odměny. Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. Název pracovní pozice, funkce: Skladník Místo výkonu práce:Provozovna Letiště, ulice Partyzánská,...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.