Sobota 2. prosince

Volná místa


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/VEDOUCÍ SKLADU

VEDOUCÍ SKLADU POŽADUJEME: - aktivní přístup a příjemné vystupování NÁPLŇ PRÁCE: - organizace skladu, sledování stavu zásob, příjem položek na sklad - fyzicky a v informačním systému Money S5, práce s PC - excel - příprava polotovarů ze skladu pro výrobu, expedice zboží a hotových výrobků. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu HLÁSIT SE: Pova Rudolf, tel.: 734 303 113, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. osobně na adrese V Luhu 3343, Most.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 25000Kč

Firma: SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o.

Obec: Most

Okres: Most

Obor: Doprava

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o.- 1, V Luhu 3343, 435 02 Most 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 303 113

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Řidiči tahačů/ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU S PŘÍVĚSEM, TAHAČE

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU S PŘÍVĚSEM, TAHAČE HLÁSIT SE: Dolejška Petr, tel.: 476130703, 603817068, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.


Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/SKLADNÍK/-ICE

SKLADNÍK/-ICE Požadujeme znalost vietnamského jazyka. HLÁSIT SE: Cuong Bui Van, tel.: 778060886, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. osobně na adrese J....


Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři/ŘIDIČ/-KA SK. B

ŘIDIČ/-KA SK. B - ŘP sk. B - min. znalost angličtiny, ruštiny, ukrajištiny - jedná se o jízdy po EU dodávkou do 3500 kg (občasné přespání...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u