Pondělí 23. dubna

Volná místa


Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních/Sociální pracovníci

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI Jedná se o pracovní místo sociálního pracovníka v Poradně pro rodinu na úvazek 0,5 na dobu určitou v kombinaci s dohodou o provedení práce na realizaci asistovaných kontaktů v rozsahu 300 hodin za rok. Mzda: 13 000,-kč (poloviční úvazek), DPP 190,- kč/ hodinu (300 hodin za rok) Požadujeme: způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb, časová flexibilita (realizace asistovaných kontaktů nezl.dítěte s rodičem, či osobou blízkou o víkendu, nebo v odpoledních hodinách) Náplň práce: poskytování odborného sociálního poradenství v Poradně pro rodinu při Azylovém domě pro ženy a matky s dětmi o.p.s. rodinám s dětmi a osobám v krizi, koordinace a realizace asistovaných kontaktů nezl.dětí s rodiči, či osobami blízkými První kontakt: přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 13. 5. 2018 na adresu: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení proběhne dne 16.5.2018.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 13000Kč

Firma: Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s.

Obec: Vsetín

Okres: Vsetín

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Hrbová 1561, 755 01 Vsetín 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u