Pondělí 10. prosince

Volná místa


Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)/Sociální pracovník/nice

Místo výkonu práce: Čáslavská 624, Chrudim. NÁPLŇ PRÁCE: sociální práce v dětském domově se školou (školské zařízení pro výkon ústavní výchovy), správa dokumentace dětí, včetně vedení finančních příspěvků - výživné, práce s rodinou ohrožených dětí, krizová intervence, komunikace s úřady - OSPOD, policie, soudy. POŽADAVKY: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle Zákona o soc. službách č. 108/2006 Sb., ochota pracovat s ohroženými dětmi a jejich rodinami, praxe v oboru vítána. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: čerpání příspěvků FKSP (obědy, dovolená, výročí). Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, zástup za MD. První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 25000Kč

Firma: Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Obec: Chrudim

Okres: Chrudim

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Čáslavská 624, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 466 251 799

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u