Neděle 22. července

Volná místa


Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)/Aktivizační pracovník v sociálních službách

Kontaktní osoba: vrchní sestra - Bc. Šmídová Světlana, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. mobil: 604 236 754 Datum nástupu: ihned nebo dle dohody Mzdové podmínky: od 20.000,- Kč (dle délky praxe) + příplatky + osobní ohodnocení Kvalifikační předpoklady: ÚSO v sociální nebo pedagogické oblasti ukončená maturitou (nebo osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu "Pracovník v sociálních službách pro výchovnou nepedagogickou činnost"). Praxe v oboru aktivizační pracovník. Praxe v domově pro seniory. Řidičský průkaz skupiny "B" výhodou. Požadavky: Zvládání, znalost a přehled v oblasti smyslové aktivizace, reminiscence, basální stimulace, případně dalších terapií či způsobů aktivizace (např. muzikoterapie, aromaterapie, arteterapie), schopnost dané techniky vhodně volit a aplikovat. Sociální cítění, tvůrčí a kreativní schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a komunikativnost. Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost. Hlavní náplň práce: Práce s klienty s demencí v různém stádiu nemoci, zajišťování zájmové a kulturní činnosti. Vyhledávání, organizování a provádění volnočasových aktivit. Udržení samostatnosti a soběstačnosti klientů v běžných denních činnostech.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Domov důchodců Kosmonautů, p.o., ulice Kosmonautů 548/21, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 604 236 754

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u