Středa 19. prosince

Volná místa


Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)/Pracovník/ce v sociálních službách - přímá obslužná péče

Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá pracovníky v sociálních službách - přímá obslužná péče. Náplň práce: poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti uživatelů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s pomůckami, prádlem a udržování čistoty a hygieny uživatele. Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny. Požadavky: základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovník v sociálních službách (min. 150 hodin); absolvování akreditovaného kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdr. povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník Výhody FKSP - zvýhodněné stravování, vodní masáž, sauna, solárium, obědy, 5 týdnů dovolené.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 14210Kč

Firma: Domov pro seniory Slunečnice, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Obec: Ostrava

Okres: Ostrava-město

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Opavská 4472/76, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 599 508 162

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u