Úterý 23. října

Volná místa


Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE, specialista/ka pro seniory

MCU Koloseum, o.p.s., hledá sociální pracovnici/pracovníka pro středisko osobní asistence - pracoviště Liberec. Požadujeme: - pečlivost, spolehlivost, dochvilnost, zodpovědnost, pracovitost, učit se novým věcem, samostatnost - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - ochotu a nadšení pro práci s cílovou skupinou (děti od 3 let, OZP, senioři). Požadujeme potřebné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tedy minimálně vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání v oboru sociální nebo sociálně-právní, nejlépe s praxí a dobrou orientací v legislativě v sociální oblasti, tak i dobré znalosti na PC (MS Office, Outlook). Nabízíme: - příspěvek na kupon MHD/IDOL - služební telefon - vnitřní proškolení - zajištění dalšího odborného vzdělávání - stravování v jídelně MCU KOLOSEUM, o.p.s. za zaměstnaneckou cenu - menší přátelský kolektiv. Pracovní doba od pondělí do pátku v rozmezí od 7:30 do 16:00 hod. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte telefonicky v Po -Pá 8-18 hod. pro sjednání termínu schůzky. E-mailem zasílejte strukturované životopisy s průvodním motivačním dopisem. Nástup možný od 1. 9. 2018 nebo dle dohody. Možnost následné prodloužení smlouvy, popř. další individuální specifika dle osobní dohody (např. začátek prac. doby,…)

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 19200Kč

Firma: MCU KOLOSEUM, o.p.s.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Generála Svobody 83/47, Liberec XIII-Nové Pavlovice, 460 01 Liberec 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 720 996 647

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u