Úterý 11. prosince

Volná místa


Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE externista na Linku Důvěry Liberec

Popis práce: poskytování telefonické krizové intervence, základní telefonické sociální poradenství, uživatelská a provozní administrativa. Požadujeme: VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociálním oboru, výcvik v telefonické krizové intervenci, uživatelskou znalost práce na PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, empatický přístup, samostatnost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost, ochota se dále vzdělávat. Výhodou: praxe v oblasti práce na lince důvěry nebo jiných sociálních službách. Nabízíme: práci se smysluplným cílem v kolektivu, týmové supervize, dobré technické i provozní zázemí, možnost dalšího odborného růstu. Strukturovaný profesní životopis pošlete na adresu: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 135Kč

Firma: Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Výchova a vzdělávání

Úvazek:

Pracoviste: Centrum intervenčních a psychosociálních služeb Libereckého kraje, příspěvková organizace-001, Tanva

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 606 231 414

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u