Středa 23. května

Volná místa


Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRO SLUŽBU ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ -

Náplň práce: poskytování služby Odborné sociální poradenství, a to v souladu se standardy kvality, sociálních služeb a zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., poskytování informačního servisu, dluhové poradenství, vedení dokumentace, aktualizace standardů kvality sociálních služeb, individuální plánování, přímá pomoc Požadavky: VŠ, VOŠ v sociálním oboru dle zákona 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, znalost PC (word, excel, internet), komunikativnost, zodpovědnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu, schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice, vstřícný a empatický přístup, orientace v dané problematice, trestní bezúhonnost, ŘP "B" - aktivní řidič, praxe v oboru výhodou Nabízíme: smysluplnou pracovní pozici na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení, 25 dní dovolené, supervize, možnost seberealizace, vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj, hrubý měsíční příjem 22000 Kč. Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 30.4.2018 mailem na: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo poštou na adresu: Farní charita Týn nad Vltavou: Sakařova 755, 370 01 Týn nad Vltavou. Případné dotazy zodpovíme na tel. 731402990. Vybraní uchazeči budou telefonicky informováni o harmonogramu osobních pohovorů.

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 22000Kč

Firma: Farní charita Týn nad Vltavou

Obec: Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice

Obor: Výchova a vzdělávání

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Sakařova 755, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 731 402 991

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u