Pondělí 23. dubna

Volná místa


Specialisté v oblasti elektrotechniky, elektroniky a elektronických komunikací/SPECIALISTA back office ( admin.pracovník v zákaznickém centru)

Náplň pracovní činnosti: - Telefonická, písemná, osobní komunikace se zákazníky - Objednávka zboží pro zákazníky a interní potřebu, příjem – výdej zboží - Zajištění záručních a pozáručních oprav, kontrola lhůt pro vyřízení - Logistika přepravy zásilek - Komunikace s technickým oddělením, plánování práce techniků - Příprava zákaznických smluv Ostatní požadované znalosti, odborné dovednosti : uživatelsky PC včetně office aplikací, komunikační schopnosti na výborné úrovni (telefonická, mailová), řidičské oprávnění (požadované skupiny; Nabízíme: občerstvení na pracovišti, stravenky, notebook, mobilní telefon; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky Po - Pá v době od 8:00 - 17:00 hod.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 18000Kč

Firma: DPT, s.r.o.

Obec: Nymburk

Okres: Nymburk

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: DPT, s.r.o. - provoz, Náměstí Přemyslovců 16/9, 288 02 Nymburk 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 247 724

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u