Čtvrtek 26. dubna

Volná místa


Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací/Ekonom/ka

Místo výkonu práce Veská, Holice Požadujeme: VŠ ekonomického směru (min.Bc.), analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost práce v týmu, trestní bezúhonnost, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B . Výhodou: znalost účetnictví příspěvkové organizace a daňové problematiky, znalost účetního programu Helios Fenix, znalost mzdového účetnictví. Náplň práce: vedení účetnictví příspěvkové organizace, vedení agendy majetku, sestavování rozpočtu, kontrola hospodaření organizace, tvorba a správa účetních směrnic a ostatní agendy, komunikace s vnějšími subjekty. Nabízíme: práci na HPP v organizaci se dvěma středisky (80 zaměstnanců). Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno sickday a další benefity z FKSP, možnost dalšího vzdělávání Životopisy zasílejte do 3. 5. 2018 na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Výběrové řízení proběhne dne 10. 5. 2018.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 28000Kč

Firma: Dětské centrum Veská

Obec: Sezemice

Okres: Pardubice

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Veská 21, 533 04 Sezemice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací/Ekonom/ka

Místo výkonu práce Veská, Holice Požadujeme: VŠ ekonomického směru (min.Bc.), analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u