Pondělí 17. prosince

Volná místa


Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací/referent/referentka oddělení Alternativního financování odboru Strategických investic

požadavky na uchazeče: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ekonomické a právní povědomí zkušenosti s vypracováváním plánů investic, znalost energetického managmentu výhodou orientace v problematice evropských strukturálních fondů výhodou praxe ve veřejné správě výhodou analytické a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost znalost práce s PC (MS Office) státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. charakteristika pracovního místa: posuzování plánů investic ve vazbě na alternativní (dotační) zdroje financování monitoring dotačních příležitostí a analýza možnosti jejich využití provádění dotačního managementu (od podání žádosti po fázi udržitelnosti) spolupráce při zabezpečování agendy vyplývající z naplňování závazku článku 5 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2012/27/EU o energetické účinnosti (EED)

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 20450Kč

Firma: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - 001, Rašínovo nábřeží 390/42, Nové Město, 128 00

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 225 776 686

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky/Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

MVP: Praha Kontakt: Sýkorová Darja, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčí, znalost anglického jazyka výhodou....

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/

Místo výkonu práce: Praha Prvotní kontakt:776 857 686 Ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová flexibilita a výpis...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u