Sobota 25. ledna

Volná místa

Specialisté v oblasti marketingu/ASISTENT/KA MARKETINGU

Náplň: Administrativní podpora marketingového oddělení Spolupráce na marketingových projektech (promo akce, tištěné materiály, individuální podpora zákazníků) Zajišťování vzdělávacích akcí pro zákazníky Evidence faktur, objednávek a POS skladu, kontrola marketingových nákladů, příprava podkladů k analýzám a uzávěrkám Spolupráce na vedení a rozšiřování databází zákazníků Komunikace se zákazníky a externími dodavateli Úzká spolupráce s dalšími odděleními firmy - obchodem, zákaznickým servisem atd. Požadavky: SŠ nebo VŠ Aktivní práce s PC, MS office, zejména Excel Praxe v administrativě Angličtina alespoň pasivně výhodou Pečlivost, komunikační schopnosti, spolehlivost Řidičský průkaz B Nabízíme: Zajímavá a samostatná práce v nadnárodní společnosti Možnost osobního i profesního rozvoje Příjemné pracovní prostředí, adekvátní ohodnocení a přátelský tým Stravenky Slevy na produkty společnosti kontakt: e-mailem

Vzdelani: ÚSV

Plat: 20000Kč

Firma: HOYA Lens CZ a.s.

Obec: Turnov

Okres: Semily

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek:

Pracoviste: HOYA Lens CZ, a.s., Antonína Dvořáka 298, 511 01 Turnov 1

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 488 578 413

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Číšníci a servírky/ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

Znalost bosenštiny, angličtiny. němčiny Kontakt: e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Obchodní referenti/Referent servisu

Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování 2 roky praxe v technické funkci se stykem se zákazníky

Prodavači ostatního zboží v prodejnách/ASISTENT/KA PRODEJE

Spolehlivost, trestní bezúhonnost, serióznost, časovou flexibilitu, komunikativnost, pečlivost, ochotu učit se, znalost AJ/NJ výhodou podnikové...

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních/POKOJSKÁ

Spolehlivost, trestní bezúhonnost, serióznost, časovou flexibilitu, komunikativnost, pečlivost, ochotu učit se, znalost AJ/NJ,RJ výhodou podnikové...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.