Středa 21. března

Volná místa


Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií/Obchodní specialista pro největšího světového výrobce PC, Notebooků

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 25 let. Nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, profesní růst, možnost získání kvalifikace v atraktivním oboru, přístup k nejmodernějším technologiím a po zapracování motivující finanční ohodnocení, zajímavý balíček benefitů (stravenky, cafeterie, sick days, firemní akce, kurzy AJ a další) a školení. Koho hledáme? Hledáme do týmu sympatickou proaktivní osobu, které vyhovuje práce v terénu a dokáže se zákazníky aktivně udržovat a rozvíjet dobré obchodní vztahy. Měl/a byste být otevřený člověk, který se rád setkává a komunikuje s lidmi. Budete velmi úzce spolupracovat s největším světovým výrobcem PC, Notebooků (pod jeho záštitou). Taktéž Vás čekají pravidelné produktové školení. Jedná se o samostatnou práci, plánování schůzek, služební cesty za zákazníky cca 3 dny v týdnu (Zákazníky jsou firmy – prodejny elektroniky). Služební auto, notebook a telefon jsou samozřejmostí. Budete se rovněž účastnit zákaznických eventů jako např. grilování, lyže, bowling. Zkušenosti v oblasti obchodu výhodou.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 25000Kč

Firma: SWS a. s.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Informační technologie

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SWS a.s. - pobočka Uhříněveská, Praha 10 - Strašnice, Uhřiněveská 1227/4, 100 00 Praha 10 – Strašnic

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 577 640 307

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u