Pondělí 23. dubna

Volná místa


Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)/OBCHODNÍ MANAŽER/KA (ŘEDITEL)

Náplň práce :manažerská obchodní a administrativní činnost, zpracování cenových nabídek oken a dveří, komunikace se zákazníkem, rozšíření portfolia zákazníků. Požadavky:pečlivost,samostatnost,flexibilita,organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení,znalost programu Word a Excel, NJ komunikativně výhodou, ŘP sk.B, práce v oboru, orientace v regionu. Podmínka: orientace ve výkresové dokumentaci, v cenách stavebních prací-stavební vzdělání výhodou. Nabízíme: služební telefon, automobil, stravenky,zázemí plně vybavené kanceláře, nadstardní ohodnocení dle dosažených výsledků. Nástupní plat 22 000 + prémie. Zaškolení a zapracování zajistíme. Nástup po dohodě.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 22000Kč

Firma: OKNO TECHNIK CB s.r.o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Novohradská 368/20, 37001 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 262 638

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u