Čtvrtek 18. října

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu/ONLINE SPECIALISTA/GRAFIK/PRACOVNÍK MARKETINGU

Pracovní náplň: online prezentace a prezentace produktů; navyšování online obratů; prezentace na sociálních sítích a jejich obsluha; grafické zpracování letáků a základních reklamních tiskovin; pořizování produktové a image fotografie a následná editace; marketingové plány pro posilování značky a podpory prodeje Požadujeme: spolehlivost a flexibilitu; zkušenosti s vedením online prodeje a online prezentací; zkušenosti s prezentací na sociálních sítích; velmi dobrou znalost práce na PC ( MS Outlook, Office - Word, Excel); znalosti programů Photoshop, InDesign, Corel Draw pro přípravu a zpracování reklamních tiskovin; aktivní přístup k práci; schopnost pracovat v kolektivu; znalost německého, nebo anglického jazyka výhodou; ŘP sk. B Nabízíme: zázemí stabilní firmy, možnost realizace a osobního růstu, zajímavou práci s dynamickým rozvojem, 13. a 14. plat; stravenky, týden dovolené navíc, finanční ohodnocení dle vlastní aktivity a pracovních výsledků, možnost jazykového vzdělávání a dalších vzdělávacích programů

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: DOPPLER CZ spol. s r.o.

Obec: Trhové Sviny

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Trocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 386 301 611

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.