Středa 21. listopadu

Volná místa


Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací/Specialista Treasury (Specialista metodik)

Místo výkonu práce: Sokolovská 126/40, Praha 8 - Karlín Kontaktní osoba: Ing. Olesya Krutius, tel.: 774 076 358, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Výborná znalost ruského jazyka, výborná znalost anglického jazyka, VŠ vzdělání obory studia zaměřené na finance, cenné papíry, bankovnictví. Praxe na vedoucí pozici. Znalost práce s PC, znalosti práce s Reuters Eikone, Bloomberg, Integral, cBroker, cAlgo, cTrader. Řidičský průkaz B.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 46000Kč

Firma: B-Efekt a.s.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Sokolovská 126/40, Karlín, 186 00 Praha 86

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 076 358

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Ostatní pracovníci příbuzní pokladníkům ve finančních institucích/Pracovník logistického místa - pokladník, příjem/výdej

Náplň práce: Pokladník -kontrola a zpracování zásilek hotovosti pomocí technického vybavení dle stanovených postupů -důsledné a pečlivé...

Všeobecní administrativní pracovníci/Výkonní asistenti

Hledá se zodpovědná a organizačně schopná asistentka. Náplní práce je zejména komunikace s klienty a dodavateli v anglickém a čínském...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u