Pondělí 18. února

Volná místa


Specialisté v oblasti strategie/VÝKONNÝ/-Á MANAŽER/-KA STRATEGIE

Pracovní poměr na dobu určitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 20 hod. týdně). Nástup možný ihned nebo dle dohody. Nástupní plat: 30.000,- Kč - 45.000,- Kč dle kvalifikace, více na základě zkušeností a praxe v oboru. Náplň práce: specialista v oblasti rozvoje regionu, koordinace regionální strategické iniciativy. Požadavky: zkušenosti v oblasti veřejné správy, diplomacie a strategickým řízením vítány; vzdělání min. SŠ, vyšší vzdělání v oboru výhodou. Kontakt - paní Benešová Petra, tel.: +420 491 521 283 (od 08:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. (zaslání životopisu).

Vzdelani: ÚSV

Plat: 30000Kč

Firma: Agentura pro rozvoj Broumovska, z.s.

Obec: Broumov

Okres: Náchod

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Klášterní 1, 550 01 Broumov 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 491 521 283(od0

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Uklízeč/ka Broumov/Olivětín

Přijmeme pracovnici úklidu rozsah 4 hod denně Po-Pá poloviční úvazek Pracovní doba dle domluvy. Předpoklady Příjemný vzhled, spolehlivost...

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů/PROJEKTOVÝ/-Á MANAŽER/-KA

Pracovní poměr na dobu určitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u