Úterý 19. února

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci/Konzultant pro implementaci - MES

Požadujeme - znalost prostředí .NET výhodou - zkušenosti s vývojem v C# výhodou - znalost SQL a databázových systémů výhodou - znalost MES systémů (výrobní informační systém) výhodou - znalost technologií COM+ / DCOM výhodou - zkušenosti s používáním SDK třetích stran výhodou - zkušenosti z oblasti plánování výroby výhodou - aktivní znalost AJ - řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat do zahraničí - vysoké pracovní nasazení Náplň práce - analýzy podnikových procesů zákazníků - nastavování systému dle potřeb zákazníků - návrh programových úprav nadstavbových aplikací MES - vývoj nadstavbových aplikací - konzultace u zákazníků - školení uživatelů - podpora při spuštění systému - nástupní plat dle zkušeností, vzdělání a praxe 25 - 48 000 Kč, měsíční odměny, zajímavou tvůrčí práci v dobrém a soudržném kolektivu, dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu vč. home office, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, Cafeteria Sodexo, pracovní poměr na dobu neurčitou, odpovídající fin. ohodnocení - v závislosti na vzdělání, zkušenostech a praxi. Kontakt e-mailem.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 25000Kč

Firma: Minerva Česká republika, a.s.

Obec: Tábor

Okres: Tábor

Obor: Informační technologie

Pracoviste: Minerva Česká republika, a.s. - provozovna, Skálova 2490/21, 390 02 Tábor 2

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech/Úklid - prac. Tábor

Pracoviště: HZS Tábor, Chýnovská č.p. 276, Tábor. Hledáme šikovné úklidové zaměstnance s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech/úklidoví pracovníci

úklidové práce dle zakázek v Táboře - úklid kanceláří, hotelů apod., kontakt e-mailem nebo tel. po - pá 10:00 - 16:00

Pracovníci pro ruční mytí vozidel/Úklid a čištění interiéru vozidel

Náplň práce: Příprava vozů k prodeji, čištění interiérů vozidel a péče o jejich vzhled, mytí, čištění, leštění, luxování, tepování...

Ostatní uklízeči a pomocníci/Pracovník/ce úklidu

Místo vyhrszeno pro OZZ nebo OZP s ID 1-3 stupně invalidity. Úklid prostor chráněné pracovní dílny, úvazek 10 hod/týden, rozvržení pracovní...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.