Sobota 22. září

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci/Test Engineer Junior

Náplň práce: - Nastavuje a udržuje server a operační systém pro testování produktu - Odpovědnost za istalaci, konfiguraci a údržbu síťových služeb, vybavení a zařízení pro výrobní testování - Zavádění a příprava testů pro nové modely ve spolupráci s korporátními test inženýrem - Vyhodnocuje a doporučuje nově vznikající produkty a technologie - Automatizuje testovací operace psaním skriptů - Předkládá návrhy na zlepšení a optimalizaci výrobního procesu - Tvoří dokumentaci testovací infrastruktury a procesu - Monitoruje výstup z testovacího procesu a spolupracuje s Test techniky Požadujeme: - VŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxi - Praxe jako systémový administrátor Windows serverů výhodou - Zkušenosti s návrhem a se správou počítačových sítí - Základní zkušenosti se správou switchů CISCO výhodou - Základy správy databázového serveru - Zkušenosti s tvorbou/laděním skriptů v DOS BATCH, PowerShell výhodou - Anglický jazyk na komunikativní úrovni - Perfektní znalost španělského jazyka na úrovni rodilého mluvčího pro komunikaci s centrálou v Mexiku - Ochotu pracovat na noční směně - Zkušenosti s vedením projektů výhodou - Samostatnost, flexibilita a chuť učit se novým věcem - Místem výkonu práce je Brno a Brno-venkov - Nástup ihned, případně dle dohody Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou...

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 25000Kč

Firma: Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Informační technologie

Pracoviste: Vlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 532 266 571

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.