Pátek 29. března

Volná místa

Specialisté v oblasti účetnictví/Asistent/ka auditora

Životopisy zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme SŠ, VŠ ekonomického směru, vhodné pro absolventy VŠ Jedná se o odbornou ekonomickou činnost, požadujeme znalost účetních předpisů, přehled v daňových předpisech, znalost práce s Excelem na pokročilé úrovni a analytický způsob myšlení, pečlivost při práci s dokumenty. Nástup dle dohody.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: HZ Plzeň spol. s r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Nepomucká 122/10, Hradiště, 326 00 Plzeň 26

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 501 806

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz/Brusič pro hrotové broušení

Popis pozice: Broušení dílů v zakázkové výrobě - litinové, nerez, barevné kovy, tvrdokovové materiály. Požadujeme: - vyučení ve strojírenském...

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři/Konstruktér Elektro

VŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vhodné i pro absolventy. Praxe v oboru výhodou. Znalost práce s CAD systémy, Siemens NX a Engineering...

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení/montážní dělníci výrobků a zařízení

Místo výkonu: Chotěšov, Plzeň (Úněšovská ul.). Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.