Středa 22. srpna

Volná místa

Specialisté v oblasti účetnictví/EKONOM/KA-ROZPOČTÁŘ/KA

Náplň: - vede komplexní účetnictví účetní jednotky včetně řešení případů porušení povinností podle zákona o účetnictví s příslušnými orgány. Koordinuje účtování o stavu, pohybu a rozdílu závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření. - provádí komplexní fakturaci a likvidaci faktur v organizaci včetně kontroly položek a fakturovaných částek. - sleduje a eviduje pohyb (finanční operace) a stav finančních prostředků na bankovních účtech a kontroluje bankovní zůstatky. - provádí platební a zúčtovací styk s bankou, opravy v účetních dokladech. - ukládá účetní písemnosti a záznamy a uschovává je. - provádí jednotlivé účetní zápisy o účetních případech včetně shromažďování a kontroly náležitostí dokladů účetních případů. - sestavuje účetní závěrku. Vede účetní knihy (deník, hlavní kniha, kniha analytické evidence). Sestavuje účtový rozvrh. - sestavuje rozpočet organizace, sleduje, projednává a zúčtovává plnění rozpočtu. - zajišťuje realizaci příjmových a výdajových stránek rozpočtu včetně návrhu opatření při jejich neplnění. Požadavky: ekonomické vzdělání, Windows, praxe účetnictví u příspěvkových organizací 2 roky, znalost softwaru Vema. Zaměstnanecké výhody: stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci, abonentka do plaveckého bazénu. Vhodné i pro osoby zdravotně...

Vzdelani: Vyšší odborné

Plat: 20280Kč

Firma: Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Dětské centrum Liberec, příspěvková organizace-001, Pekárkova 572/5, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 485 110 027

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje