Pátek 29. března

Správci objektů/SPRÁVCE, SPRÁVCOVÁ MALÉHO PENSIONU (PŘÍPRAVA SNÍDANÍ, ÚKLID, SERVÍROVÁNÍ VEČEŘÍ)

vzdělání: vyuč., SŠ, VOŠ, BC vzdělání požadujeme komunikativnost, milé a vstřícné jednání k našim hostům částečná znalost němčiny nebo angličtiny je výhodou vhodné i pro čerstvé důchodce práce cca 7 dní, volno 2 - 3 dny samostatný pokoj, strava zdarma, práce v rodinném podniku s 29 letou tradicí kontakt: osobně po dohodě, e-mail, telefonicky

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 35000Kč

Firma: MARYEL s.r.o.

Obec: Vítkovice

Okres: Semily

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: MARYEL s.r.o. - Pension Yveta - Horní Mísečky 370, Vítkovice 370, 512 38 Vítkovice v Krkonoších

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 606 911 708

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ

pracoviště: Ontex CZ s.r.o. Turnov, Vesecko č.p. 491 Požadavky: fyzická zdatnost, zručnost, zodpovědnost a spolehlivý přístup k práci stravné,...

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti/LABORANT/KA POVRSTVOVÁNÍ OPTICKÝCH PRVKŮ

Náplň práce: - kontrola a čištění optických prvků (monokrystalů) - manipulace s citlivými výrobky a materiály - obsluha vakuových aparatur...

Strojírenští kovodělníci/DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ

místo výkonu práce: Horka u Staré Paky 68 a Čistá u Horek 248 kontakt: telefonicky ve všední dny od 7.00 do 15.00 hod., e-mailem

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.