Úterý 20. října

Volná místa


Správci objektů/SPRÁVCE VENKOVNÍHO SPORTOVNÍHO AREÁLU - ÚDRŽBÁŘ

Na období: září - říjen 2019 Pracovní doba: 14.00 - 20.00 pondělí - pátek, dle povětrnostních podmínek, (max. 6 hodin denně) Charakteristika vykonávané činnosti: - Otevírání a zamykání sportovního areálu - Kontrola dodržování provozního řádu hřiště - Evidence návštěvníků - Údržba hřiště dle pracovní náplně - údržba zeleně - sekání trávy, zametání listí, odstraňování plevele; likvidace odpadků Požadavky na uchazeče: - Samostatnost, zodpovědnost, důslednost V případě dobré spolupráce možnost opět pracovat duben - červen 2020 Termín nástupu: ihned V případě zájmu volejte na tel. 728 446 125 (p. Janeček) nebo pište na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 102Kč

Firma: Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Výroba a provoz

Úvazek:

Pracoviste: Střední škola gastronomie a služeb,Liberec,Dvorská 447/29, příspěvková organizace, Dvorská 447/29, L

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 728 446 125

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů/MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU

Práce na 3 měsíce. Hlásit se telefonicky, osobně pouze po předchozí tel. domluvě na adrese firmy Dr. M. Horákové 185/66, Liberec.


Pomocníci v kuchyni/POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI

Jedná se o pomocné práce v kuchyni (mytí nádobí, kuchyně, podlahy apod.) Jiné práce podle požadavků šéfkuchaře/ky Hlásit se telefonicky...


Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ

Práce na 3 měsíce Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně ve čtvrtek v době od 9.00 do 12.00 hod. v Českém Dubu, ul. Husova 58.Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u