Pondělí 27. května

Stavební a provozní elektrikáři/STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

montáže po celé ČR držitel Osvědčení dle vyhlášky č.50, §6 profesní růst ŘP skupiny B

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 23000Kč

Firma: LIBRAX, společnost s ručením omezeným

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Stavebnictví

Pracoviste: Ještědská 103/85, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08 Liberec 8

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 137 967

Stavební technici/KONZULTAČNÍ INŽENÝR junior ve stavebnictví

Pracovní náplň: - zajištění informací o konkrétním stavebním projektu - komunikace s objednatelem i zhotovitelem za asistence projektového...

Dělníci v oblasti výstavby budov/DĚLNÍK V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Práce na 3 měsíce v okrese Liberec Hlásit se telefonicky nebo osobně v pondělí v době 9.00-11.00 hod. na adrese Americká 890/38, Liberec

Stavební a provozní elektrikáři/ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD

vhodné i pro absolventy, práce v průmyslových objektech v Liberci a v Jablonci nad Nisou, vyučení v oboru silnoproud, vyhl. 50/78 Sb., práce...

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby/ZEDNÍK, OBKLADAČ, SÁDROKARTONÁŘ

Požadujeme flexibilnost, řidičský průkaz typu B /pokud není, dodělat při práci/, zkušenosti v oboru, ochotu učit se novým věcem, fyzická...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.