Středa 19. června

Stavební a provozní elektrikáři/Stavební a provozní elektrikáři

Požadujeme: -praxe na obdobné pozici 5 let -platná vyhl. 50/1978Sb., § 6, znalosti a vědomosti odpovídající nabízené pozici, -technické myšlení -aktivní přístup ke svěřeným úkolům -samostatnost, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost -schopnost týmové práce -znalost strojní údržby, praxe v údržbě potravinářských strojů výhodou -ŘP sk. B, aktivní řidič -VÁŽNÝ ZÁJEM O PRACOVNÍ POZICI, PRACOVNÍ MORÁLKU, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, . Profil pozice: -údržba strojů a zařízení budov -provádění výměny, oprav zařízení a jejich částí -samostatné odstraňování jednoduchých provozních závad dle zadání -pracovní doba ranní, odpolední směny + pohotovost (noční směny, víkendy) dle rozpisu Způsob kontaktu: Životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nejvhodnější uchazeči budou pozvání k výběrovému řízení.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 25000Kč

Firma: SEMAG spol. s r.o.

Obec: Havířov

Okres: Karviná

Obor: Stavebnictví

Pracoviste: SEMAG spol. s r.o. - sídlo, Lidická 886/43, Šumbark, 736 01 Havířov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 599 507 645,734

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu/asistenti projekce a administrace

- praxe v oboru nejméně 3 roky - znalost práce v administrativě a inženýringu - základní orientační znalost stavebního zákonu (není podmínkou) -...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/zedníci

požadavky: samostatnost při vykonávání práce; Způsob kontaktu: osobně od 8.00 hod. do 12.00 hod. nebo e-mailem

Instalatéři vodovodů/instalatéři-voda,topení, plyn/svářeč - svařování s plamenem

Pracoviště Praha : 10 dnů práce 4 dny volno; pracoviště Olomouc : 5 dnů práce 2 dny volno. Doprava a ubytování zajištěná Způsob kontaktu:...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/Zedníci

Náplň práce: Běžné stavební práce v profesi zedník. Vyzdívání a opravy všech druhů zdiva, vynášení výšek, omítání, obklady a dlažby....

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.