Pondělí 16. července

Stavební a provozní elektrikáři/Strojník obalovny/elektrikář

Náplň práce: - Obsluha a údržba obalovny - Řízení linky na výrobu asfaltových směsí V případě držitele platného osvědčení podle vyhl.50/1978 Sb.min. §6: - Údržba a obsluha obalovny tzn. provádění preventivní údržby a opravy el. instalace obalovny - Samostatné práce a dílčí i celkové řízení prací při výrobě, montážích, rekonstrukcích, opravách, kontrolách, seřizování, údržbě a obsluze strojů a zařízení - Vedení záznamů o provádění preventivních údržbových prací Požadujeme: - ŠŠ / SOU, obor elektro - Praxe na obdobné pozici vítána (je možné se, ale i zaučit) - Platné osvědčení podle vyhl. 50/1978 Sb. min. § 6 (výhodou, není nutné) - Strojnický průkaz výhodou (možné si dodělat i po nástupu) - Manuální zručnost nutnou podmínkou - Zdravotní způsobilost k výkonu práce - Spolehlivost, schopnost práce v týmu - Řidičský průkaz skupiny B Co můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout? - Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti - Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy - Týden dovolené navíc + další dva dny placeného volna tzn. "sick days" - Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, Stravenky 90,-Kč - mobilní telefon a další benefity.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 22000Kč

Firma: Skanska a.s.

Obec: Tlumačov

Okres: Zlín

Obor: Stavebnictví

Pracoviste: Skanska a.s. Obalovna Tlumačov - průmyslová zóna, Tlumačov 895, 763 62 Tlumačov

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.