Úterý 21. května

Stavební údržbáři budov/Zaměstnanci na údržbu areálu společnosti

Požadavky: - dobré komunikační a organizační schopnost, samostatnost, spolehlivost - praxe se stavebními a údržbářskými pracemi - manuální zručnost, dobrý zdravotní stav Náplň práce: - údržba areálu společnosti se zaměřením na prodej manipulační techniky - drobné stavební práce, opravy budov a jejich příslušenství Nástup dle dohody Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18000Kč

Firma: ČEMAT, s.r.o.

Obec: Bohumín

Okres: Karviná

Obor: Stavebnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Čs. armády 184, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Dělníci v oblasti výstavby budov/stavební dělníci

Pracoviště: Bohumín - Vrbice Kontakt telefonicky, e-mailem. Přijmeme stavební dělníky k silničním frézám. Požadujeme pracovitost, spolehlivost....

Stavební a provozní elektrikáři/Elektrikáři - slaboproud, měření a regulace

Místo výkonu práce: okres Karviná, Ostrava Nástup ihned, práce v údržbě. Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku...

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/Zedníci, obkladači

Náplň práce: - pokládání dlažeb a obkladů, drobné zednické práce při rekonstrukcích bytů Možno vysílat na služební cesty podle zakázek...

Stavební technici projektanti, konstruktéři/Projektanti - pozemní stavby

Způsob kontaktu: telefonicky (Po-Pá; 8:00-16:00) nebo emailem.

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.