Sobota 27. dubna

Volná místa

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů/STŘIHAČ/KA

Dvousměnný provoz (ranní směna: 06:00 - 13:45, odpolední směna: 14:00 - 21:45) prac. dobu lze upravit Pro maminky s dětmi nabízíme upravenou pracovní dobu na ranní směnu od 7:00 do 15:00 (40 h/týden). Úkolová mzda - bližší informace poskytneme u nás ve výrobně. Nabízíme příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod a 15% odměnu z hrubé mzdy. fyzicky náročnější práce (práce převážně ve stoje) kontakt: e-mailem, telefonicky od 8.00 do 15.00 hod., osobně po tel. domluvě

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 14000Kč

Firma: NELLY s.r.o.

Obec: Roztoky u Jilemnice

Okres: Semily

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Roztoky u Jilemnice 201, 512 31 Roztoky u Jilemnice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 732 847 644

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ

pracoviště: Ontex CZ s.r.o. Turnov, Vesecko č.p. 491 Požadavky: fyzická zdatnost, zručnost, zodpovědnost a spolehlivý přístup k práci stravné,...

Správci objektů/SPRÁVCE, SPRÁVCOVÁ MALÉHO PENSIONU (PŘÍPRAVA SNÍDANÍ, ÚKLID, SERVÍROVÁNÍ VEČEŘÍ)

vzdělání: vyuč., SŠ, VOŠ, BC vzdělání požadujeme komunikativnost, milé a vstřícné jednání k našim hostům částečná znalost němčiny...

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu/TECHNIK PECÍ PRO RŮST KRYSTALŮ

Náplň práce: Obsluha a údržba vysokoteplotních pecí pro růst monokrystalů, technická příprava pecí, kontrola pěstovacího cyklu a další Požadujeme: -ÚSO...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.