Čtvrtek 20. září

Volná místa


Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení/TECHNIK/ČKA - SEŘIZOVAČ/KA, OBSLUHA STROJŮ pro zpracování lepenky a papíru

Máte rádi nové a unikátní stroje a chcete takové obsluhovat? Nebaví Vás stereotypní práce a třísměnný provoz? Více jak 20 let vyrábíme společenské hry, hračky a v neposlední řadě také postavičky Igráčka. Naše hračky dělají jednak radost dětem, ale pomáhají také děti rozvíjet. Pro práci potřebujete chuť naučit se seřizovat a perfektně ovládat nové technologie. Ze začátku to nebude úplně jednoduché, ale v krátké době můžete zhodnotit své schopnosti. Pohodlnost a nedbalost se u nás neschová. Výsledkem Vaší práce budou zajímavé a unikátní produkty, které uvidíte v obchodech a výrobky směřující do celého světa. Nabízíme různorodou práci a odpovídající mzdu s benefity. Budete součástí menšího kolektivu, kde si vzájemně lidé pomáhají a jde jim o kvalitu a výsledek. Hledáte zajímavou změnu? Pak očekáváme Váš životopis. Zašlete na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Odpovíme všem Doporučeným uchazečům Úřadu práce bude umožněn osobní kontakt po prvním kole výběrového řízení. Motivující odměny, příspěvek na stravování a další firemní benefity.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 22000Kč

Firma: EFKO - karton, s.r.o.

Obec: Nové Veselí

Okres: Žďár nad Sázavou

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Dolní 379, 592 14 Nové Veselí

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u