Úterý 19. února

Volná místa


Strojírenští technici/Servisní technici - okna

Pro náš tým hledáme spolehlivého parťáka do servisního týmu. Budeš naším zástupcem při sjednávání a provádění servisu oken přímo u zákazníků - dohodneš se s výrobou na technologickém postupu, seznámíš zákazníka s prováděnými pracemi a zdárně pak dílo provedeš a se zákazníkem uzavřeš. Pokud máš bystrou hlavu a šikovné ruce, zajímá tě technika, rád jezdíš autem a bavíš se s lidmi - je pro tebe tahle práce ta pravá. Odměnou ti bude slušná výplata včas na účtu, a další benefity, třeba jako extra zaměstnanecké slevy na výrobky. Ozvi se, a pojď s námi dělat termoluxusní okna! Nabízíme: bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby První kontakt: telefonicky (po-pá 8-14 h.) popř. emailem.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 22000Kč

Firma: TERMOLUX, s.r.o.

Obec: Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Hranická 792, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 201 946

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů/Dělníci ve výrobě stínící techniky *

Dělníci ve výrobě stínící techniky * Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost nebo manuální zručnost, spolehlivost, zodpověnost....


Pekaři/Pekaři*

PEKAŘI* Zaměstnavatel požaduje: 4 roky praxe výhodou První kontakt: telefonicky 777 341 515 nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.


Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva/Dělníci v dřevýrobě *

DĚLNÍCI V DŘEVOVÝROBĚ * První kontakt: telefonicky na čísle: 774 328 798, po telefonické domluvě osobně a e-mailem na: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.


Střihači textilu, kůží a podobných materiálů/Střihači v textilní výrobě

STŘIHAČI V TEXTILNÍ VÝROBĚ Nástup možný ihned Náplň práce: Stříhání v textilní výrobě, příprava vzorků Nabízíme: stravenky První...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u