Sobota 25. května

Volná místa

Strojírenští technici/TECHNICKÁ PŘÍPRAVA ZAKÁZEK/PROJEKTANT

Požadujeme: - Studium strojírenského zaměření, případně stavebního - Znalost základů technického kreslení a znalost tvorby výrobní dokumentace - Uživatelská znalost práce na PC, software AutoCad, Cadkon+, MS Office - Znalost vzduchotechnických systémů výhodou - Flexibilita Pracovní náplň: - Zpracovávání a příprava výkresové dokumentace dle zadání projektanta - Tvorba technické dokumentace, vypracovávání technických zpráv, výkazů výměr Nabízíme: - Hodinová sazba 150-200,- Kč nebo dohoda o provedení práce na konkrétní projekt Hlásit se e-mailem.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 150Kč

Firma: PULSKLIMA s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Výroba a provoz

Úvazek:

Pracoviste: PULSKLIMA s.r.o.-001, Andělská cesta 609/11, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec 1

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Mechanici a opraváři osobních automobilů/MECHANIK OSOBNÍCH VOZŮ

Náplň práce: - realizace oprav a výměny jednotlivých dílů (motor, převodovka, brzdy, spojky, filtry atp.) - stanovování diagnózy poruch...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTU

Práce na 3 měsíce. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na bydlení, prémie, odměny, stravování. Hlásit se předem telefonicky v pracovní...

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti/VÝSTUPNÍ KONTROLOR

Požadavky: SŠ, popř. vyučení v technickém oboru, fyzická zdatnost - těžší břemena. Plat cca 100,-Kč/hod. + prémie 0-50%, stravenky.

Elektromechanici/ELEKTRIKÁŘ SILNOPROUDU

Požadavky: - ukončené vzdělání v oboru elektro - vyhláška 50/1798 §5 a více - min. 1 rok praxe v oboru - řidičský průkaz sk. B - spolehlivost,...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.