Pondělí 20. srpna

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality/PROCESS QUALITY ENGINEER

Náplň práce: - vyhodnocuje indikátory procesu (FPY, náklady na interní nekvalitu), stanovuje s pracovníky příslušných útvarů opatření k odstranění případných neshod - vyhodnocuje data z monitorování a měření výrobků, stanovuje opatření k odstranění případných neshod - metodicky řídí proces analýzy neshodných dílů vrácených výrobou a zákazníky - dokumentuje postupy řešení reklamací a dává informace příslušnému technikovi kvality - provádí audity pracovišť na všech výrobních úsecích - vede databázi nápravných opatření, ověřuje účinnost přijatých nápravných opatření - vede evidenci neshodných dílů v reklamačním skladu a řídí jejich vypořádání Požadujeme: - SŠ/VŠ technického zaměření, min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - znalost ISO 9001, znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, 5x proč) - interní auditor - výhodou - komunikativnost, samostatnost, rozhodnost - AJ - komunikativní znalost, ŘP sk. B Nabízíme: - mzda 40 000 - 50 000 Kč (včetně Q prémií) - dotované stravování v areálu, výhody kolektivní smlouvy a sociální fondu - 25 dnů dovolené - příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte. Svůj životopis zašlete na adresu Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 40000Kč

Firma: FläktGroup Czech Republic a.s.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: FläktGroup Czech Republic a.s.-001, Slovanská 781, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 485 225 127,722

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.