Úterý 22. ledna

Strojní inženýři technologové, normovači/TECHNOLOG ODDĚLENÍ LASEROVÉ KRYSTALY

Náplň práce: -aplikace optických metod pro měření vlastností monokrystalických materiálů, -zavádění technologie výroby včetně tvorby technologických postupů a pracovních instrukcí -zadávání materiálu do výroby a spolupráce s výrobou při rutinní charakterizaci vzorků -evidence průběhu výroby ve firemním informačním systému -spolupráce na úpravách strojních zařízení s cílem jejich optimalizace, komunikace v rámci oddělení Opracování i s dalšími celky v rámci firmy, -velmi dobré organizační schopnosti a systematický přístup, podpora obsluhy strojů a zařízení při zavádění nových technologických postupů či úpravě stávajících TPV Požadavky: - VŠ vzdělání technického směru, výhodou strojní nebo fyzikální obory, - orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové, - vlastní iniciativa, organizační a komunikační schopnosti, - praxe ve výrobní společnosti výhodou. Nabízíme: - zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti, - práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu, - odpovídající finanční ohodnocení, - 5 týdnů dovolené, - stravenky, - životní pojištění. CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 200 zaměstnanci a obratem 270 mil. Kč. kontakt: telefonicky v pracovních dnech od...

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 35000Kč

Firma: CRYTUR, spol. s r.o.

Obec: Turnov

Okres: Semily

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 481 319 597

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.