Čtvrtek 28. března

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech/Šičky *

ŠIČKY * Požadujeme: alespoň základní znalost českého jazyka, bez pracovního omezení Nabízíme: osobní ohodnocení až 3000 CZK První kontakt: telefonicky v době 9:00 h. - 16:00 h. na čísle: 604 588 433 nebo e-mailem na: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15000Kč

Firma: SG Job, s.r.o.

Obec: Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: SG Job, s.r.o. 02, Arbis spol. s r.o., Havlíčkova 321, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 604 588 433

Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání/Operátoři CNC*

OPERÁTOŘI CNC* Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru Jedná se o kusovou výrobu přesných obrobků. Práce na horizontální vyvrtávačce. První...

Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel/Automechanici, pracovníci dílen

AUTOMECHANICI, PRACOVNÍCI DÍLEN Požadujeme: ŘP sk. C, vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář nebo opravář zemědělských strojů. Nabízíme:...

Provozní zámečníci, údržbáři/Provozní zámečník - instalatér

Náplň práce: Provádění běžných provozních oprav energetických strojů a zařízení, rozvodů plynu, vody, vzduchu. Provádění preventivních...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.