Čtvrtek 28. března

Volná místa

Svářeči/Svářeč kovů

Znalost čtení výkresové dokumentace. Vzhledem k náročnosti je zaměstnání vhodné spíše pro muže.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 19536Kč

Firma: Markmont, s.r.o.

Obec: Dýšina

Okres: Plzeň-město

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: MARKMONT S.R.O., Dýšina 302, 330 02 Dýšina

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 743 051

Montážní dělníci mechanických zařízení/Operátor/ka mechanických zařízení

Krátkodobé zaměstnání. Výroba klimatizací, šroubování pneumatickým nebo elektrickým šroubovákem, kontrola hotových výrobků. Zaměstnanecké...

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)/Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník)

Umíte číst technické výkresy? Jste pečliví a zodpovědní? Umíte pracovat i ve stresu a komunikace se zákazníkem pro Vás není problém? Pak...

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)/Vedoucí směny

Náplň práce: Řízení menšího kolektivu lidí Zodpovědnost za včasné vychystání a expedici zásilek Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič Uživatelská...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.