Čtvrtek 22. listopadu

Volná místa

Svářeči/Svářečský specialista

Náplň práce: - provádění svářečského dozoru - tvorba norem a směrnic pro svařování kovů - tvorba svařovací technologie a postupů svařování kovů - zajištění chodu svařovacích zařízení v organizaci - provádění analýz a spolupráce na nových technických řešeních procesu svařování - stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek - provádění technického dozoru na pracovištích - kontrola dodržování technologie a postupů svařování - úprava svařovacích parametrů, nastavení svařovacích zařízení, pro odporové a obloukové svařování - spolupráce s odpovědnou osobou QS při tvorbě plánů kontrol, metod kontrol a zkoušek svarů a pájených spojů výrobků - stanovení a schválení vhodností svařovacích, pájecích, tepelně-dělících zařízení použitých pro výrobu konstrukcí výrobku Požadujeme: - ukončené SŠ nebo VŠ technického směru - praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu - znalost práce na PC - znalost norem ISO a VD v oblasti svařování - certifikát pro UT kontrolu bodových svárů - osvědčení pro VT svárů dle ISO 9712 level 2 - řidičský průkaz B - schopnosti komunikační, organizační a rozhodovací

Vzdelani: ÚSV

Plat: 45000Kč

Firma: KWD Bohemia, s.r.o.

Obec: Dobrovice

Okres: Mladá Boleslav

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Husova ulice 623, 294 41 Dobrovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 770 149 851

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.