Středa 23. května

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí/INFORMATIK/INFORMATIČKA - správce/správkyně informačních a komunikačních technologií

Náplň práce: - zabezpečování chodu počítačové sítě na bázi SW produktů Microsoft, antivirová ochrana, bezpečnost počítačové sítě, správa dat, správa uživatelských účtů a síťových prostředků - správa interních informačních systémů - komplexní správa výpočetní techniky (servery, stanice, tiskárny, síťové prvky apod.) - drobné opravy hardware, komunikace s dodavateli - údržba audiotechniky v ozvučených jednacích síních - zajišťování IT podpory uživatelům na pracovišti - základní údržba a nastavování databází - plnění úkolů souvisejících s kybernetickou bezpečností - vedení evidencí - příprava odborných podkladů pro objednávky a investiční záměry Místo výkonu práce: Liberec, Jablonec nad Nisou Požadavky: 1) vzdělání - VŠ nebo VŠ- bakalářský studijní program související s informačními technologiemi, praxe v oboru vítána - vyšší odborné vzdělání, praxe v obou alespoň 1 rok - úplné střední vzdělání s maturitou, praxe v oboru alespoň 3 roky 2) znalost počítačového hardware včetně prostředků sítě 3) dobrá znalost operačních systémů Windows 7 a vyšších na úrovni systému a dalších produktů fy Microsoft např. MS Office 4) základní znalost Windows serverů 2008 R2 a novějších 5) programátorské dovednosti vítány 6) pasivní znalost angličtiny, schopnost číst technickou dokumentaci v originále 7) schopnost samostatné a kreativní...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 22160Kč

Firma: KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Informační technologie

Pracoviste: KRAJSKÝ SOUD V ÚSTÍ NAD LABEM-002, U Soudu 540/3, Liberec II-Nové Město, 460 01 Liberec 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 485 238 352,737

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.