Úterý 19. března

Volná místa

Technici dispečeři strojírenské výroby/DISPEČER

Náplň práce: zadávání dat do informačního systému; vystavování objednávek; aktualizace nastavení v informačním systému; tisk průvodek a kompletace s výkresovou dokumentací včetně archivace Požadujeme: středoškolské vzdělání, nebo praxe v podobné činnosti; praxe výhodou; znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. "B" Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních; práci se špičkovým výpočetním systémem; dobré platové podmínky včetně systému odměn; možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě; příspěvek na penzijní připojištění; sociální výpomoc v mimořádných životních situacích; odměna za plné využívání fondu pracovní doby; příspěvek na závodní stravování Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 19000Kč

Firma: MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 389 016 315,602

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Náplň práce: zadávání dat do informačního systému; vystavování objednávek; aktualizace nastavení v informačním systému; tisk průvodek...

Montéři a opraváři elektrických vedení/HLAVNÍ ELEKTROMONTÉR

Pracovní náplň: řízení realizace prací na konkrétních stavbách a pracovištích , řízení a koordinace podřízených zaměstnanců a subdodavatelských...

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla/DĚLNÍK/ICE - VÝROBA IZOLAČNÍCH SKEL

fyzická zdatnost Nabízíme: stravenky, podnikové stravování, výkonostní prémie, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění Na e-mail...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.