Neděle 21. dubna

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech/Zkušební technik jakosti a kvality

Prac.náplň: odpovídá za typové zkoušky nových výrobků podle platných norem a předpisů, provádí informativní zkoušky funkčních vzorků podle požadavků vývoje, provádí kontrolní zkoušky sériových výrobků, provádí funkční zkoušky při přejímkách přístrojů zákazníkem, o všech zkouškách vede záznamy a vypracovává protokoly, zajišťuje a koordinuje zkoušky u externích organizací, dobrá orientace v normách a legislativních předpisech, samostatnost při zpracování protokolů a elaborátů - vše v anglickém jazyce. Plat dohodou.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 25000Kč

Firma: BMT Medical Technology s.r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 545 537 230,731

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Montéři kovových konstrukcí/Montér kovových konstrukcí

První kontakt e-mailem Požadavky: pečlivost, flexibilita, zodpovědnost, loajalita. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě/Vedoucí výroby

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem Požadavky: Řízení výrobních procesů Úspěšné zkušenosti s řízením lidí Znalost nomenklatury...

Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb/Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

První kontakt telefonicky Po-Pá 9:00-16:00 hod nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ Potřebujeme fyzický zdatného a spolehlivého...

Průmysloví a produktoví designéři/Exhibition designer

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Náplní práce je vypracování architektonických návrhů výstavních expozic. Požadujeme znalost...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.