Neděle 25. srpna

Technici počítačových sítí a systémů/Produktový manažer - správa katalogu pro e-shop s počítači

Produktový manažer/ka správa sortimentu výpočetní techniky. Zpracování popisů zboží pro e-shop + výpomoc sklad. SŠ vzdělání, zájem o počítače a elektroniku, základy AJ. Pečlivost, dobré reference. Možnost pružné pracovní doby. Vhodné i při studiu, pro absolventy, pro matky s dětmi příp. seniory. Příjemné prac. prostředí, pracoviště v centru Plzně. Stravenky. Prac. životopis zaslat na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Tel. 377993101

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 14500Kč

Firma: lan-shop.cz s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Informační technologie

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Plachého 866/17, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 377 993 101

Programátoři počítačových aplikací specialisté/C# programátor/programátorka

Hledáme C# vývojáře, přidej se k nám! Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá...

Kadeřníci/kadeřník/ice

Požadujeme výuční list obor kadeřnice nebo rekvalifikační kurz obor kadeřnice. Zaměstnanecké výhody: Placené školení nejen v ČR, zaměstnanecké...

Hospodyně v domácnostech a provozovatelé malých penzionů/Pokojská - housekeeping

Životopis zasíllejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Programátoři počítačových aplikací specialisté/.NET programátor mobilních aplikací

Náplň práce: * Vývojář v C# s využitím frameworku Xamarin * Vývoj pro platformy Android, iOS * Základní testování vytvořených aplikací *...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.