Neděle 22. dubna

Volná místa


Technici požární ochrany, revizní technici staveb/Kolaudační, revizní technik požární ochrany

REVIZNÍ TECHNIK POŽÁRNĚ BEZPEČNOSTNÍCH ZAŘÍZENÍ Požadujeme: - minimálně SOŠ nebo SŠ s maturitou v oboru stavebnictví, elektrotechnika nebo strojírenství - řidičský průkaz skupiny B - uživatelská znalost PC - MS Office, Excel, Power Point - komunikativnost, schopnost jednat s lidmi - samostatnost Nabízíme: - zázemí stabilní a stále se rozvíjející společnosti, která působí na trhu přes 20 let - mzdové ohodnocení dle schopností kandidáta - práci v příjemném kolektivu Výhodou k získání pracovní pozice je: - Osvědčení osoby odborně způsobilé v oblasti PO (vzdělání dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, v platném znění) - Odborná způsobilost pro revize a kontroly vyhrazených technických zařízení (elektřina, plyn, zdvihadla a tlaková zařízení) - Oprávnění na kontroly hasicích přístrojů a hydrantů Další informace k pracovní pozici: - budete provádět revize věcných prostředků požární ochrany (hasicích přístrojů) a požárně bezpečnostních zařízení (zejména požárních vodovodů) - v případě vážného zájmu o pracovní pozici je možnost si po uzavření pracovního poměru výše uvedené odborné způsobilosti dodělat. Kontakt: Vlasta Lakotová, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 13000Kč

Firma: LA - PO fire, s.r.o.

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: LA - PO fire, s.r.o. - Brno, Cejl 809/111a,Zábrdovice, Brno 602 00

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Pracovníci ostrahy, strážní/Bezpečnostní pracovník - fyzická ostraha

První kontakt telefonicky 10:00-16:00 hod. na čísle 775 555 858, nebo e-mailem Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. ochrana a kontrola majetku klienta, drobná administrativa Čistý...

Pracovníci ostrahy, strážní/ostraha prodejny

První kontakt Od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 Doporučenky nemůžeme potvrzovat do 3 dnů, jelikož jezdíme po celé republice. Příjemné...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u