Čtvrtek 18. října

Volná místa


Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech/Úředník/úřednice investiční referent/referentka Městského úřadu S

Upřesňující informace: Druh práce: příprava projektů a realizace investičních akcí a oprav stavebního charakteru nemovitého majetku města; stavební údržby nemovitého majetku města; příprava výběrových řízení včetně následné koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby. Požadavky na uchazeče a postup pro přihlášení do výběrového řízení jsou uvedeny v příloze e-mailu, na www.sokolov.cz v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce Městského úřadu Sokolov. Termín pro podávání přihlášek do: 19.10.2018. Zaměstnanecké výhody: - pružná pracovní doba, - sociální fond, - stravenky Způsob kontaktu: - na výběrovém řízení - Bude oznámeno uchazečům po termínu pro podávání přihlášek. - e-mailem - Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 20450Kč

Firma: Město Sokolov

Obec: Sokolov

Okres: Sokolov

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 359 808 153

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u