Neděle 24. června

Volná místa


Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech/Projektant/ka SHZ (stabilní hasicí zařízení) - zaměření strojní

Místo výkonu práce Pardubice. Náplň práce: projekce v AutoCAD, SpriCAD nebo HydraCAD (hydraulické výpočty), tvorba výkazů výměr (VV), autorský a technický dozor při realizacích SHZ na stavbách, apod. Požadavky: zkušenost v oblasti projekce staveb v oboru TZB výhodou, aktivní a pozitivní přístup k práci, časová flexibilita, technické a prostorové cítění, spolehlivost, komunikativnost, řidičský průkaz skup. B, komunikativní znalost technické AJ vítána Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, pololetní a roční bonusy, služební notebook, mobil a osobní vůz k dispozici, další firemní benefity, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. První kontakt e-mailem.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 27000Kč

Firma: FW2S, a.s.

Obec: Pardubice

Okres: Pardubice

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: FW2S, a.s. - pracoviště Pardubice, Sladkovského 332, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u