Pondělí 24. června

Technici provozu informačních a komunikačních technologií/PŘIJÍMACÍ TECHNIK AUTOSERVISU

Náplní práce je přijímání zakázek do autoservisu od zákazníků, komunikace s mechaniky, zajišťování reklamací zákazníků, zajištění administrativy, komunikace s pojišťovnami; Požadujeme: praxe v oboru, nebo oboru podobném výhodou, samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, nutný ŘP skupiny B; Nabízíme zázemí stabilní společnosti, vzdělávání, motivující pracovní ohodnocení, specializovaná školení Renault, možnost pracovního růst; ?????Výhody na firemní výrobky a služby. Zájemci se mohou hlásit telefonicky od 8:00 do 17:00 hod. nebo e-mailem

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 27000Kč

Firma: AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.

Obec: Milovice

Okres: Nymburk

Obor: Informační technologie

Pracoviste: AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.-provozovna 1, Italská 701, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 721 771 012

Kadeřníci/KADEŘNÍK/KADEŘNICE/BARBER

Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky nebo osobně na adrese: Divadelní 66, Poděbrady od 9:00 do 12:00 hod.

Pracovníci pro mytí oken/PRACOVNÍK NA MYTÍ OKEN, ÚKLIDOVÉ PRÁCE

Náplň práce: Mytí oken v běžném provozu Nemocnice Nymburk, s.r.o., úklidové práce. Praxe vítána. Požadujeme: pracovitost, spolehlivost,...

Technici kontroly kvality, laboranti v oblasti telekomunikací a radiokomunikací/KONTROLOR VÝROBY

Požadujeme: 1 rok praxe ve výrobní kvalitě; Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, pololetní bonusy, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktujte...

Ostatní uklízeči a pomocníci/UKLIZEČ/KA

Hledáme pracovníky pro ruční mytí aut (servis + autosalon). Poloviční úvazek, pracovní doba v dopoledních hodinách. Přednostně určeno...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.