Čtvrtek 21. února

Volná místa


Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech/DPP - NORMOVAČ

Sháníte přivýdělek? Nabízíme fyziky nenáročnou práci. Vaším úkolem bude shromažďovat statistická data z výroby. Dostanete blok a tužku, posadíme Vás do výroby a vy budete zapisovat údaje, které Vám vymezíme. Uvítali bychom praxi nebo vzdělání ve strojírenství, ale není podmínkou. Pracovní doba: cca. 5:45 - 14:45 Pracovní úvazek: dohoda o provedení práce Kontakt telefonicky PO - PÁ v době od 7:00 do 15:00 hod., nebo e-mailem Pokud Vás naše nabídka zaujala, přijďte se k nám podívat, ochotně Vás po pracovišti provedeme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 95Kč

Firma: Zambelli - technik, spol. s r. o.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Úvazek:

Pracoviste: Zambelli - technik, spol. s r. o. - provozovna České Budějovice, Okružní 635, České Budějovice 4, 37

Pracovni vztah: Dohoda o provedení práce

Telefón: +420 386 305 035,731

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)/Lakýrník a natěrač (kromě stavebního, autolakýrníka, lakýrníka kovů, dřeva a plastů)

Jedná se o prestižní výrobu závodních lodí. Pracovní doba od 7-16 hod. jednosměnný provoz, víkendy volné. Požadujeme maximální pracovní...


Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci/ŘEZNÍK - ZPRACOVATELÉ MASA, RYB A PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI

Praxe v oboru výhodou, požadujeme pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost Kontakt telefonicky Po-Čt 9:00 - 14:00 hod.


Svářeči/SVÁŘEČ

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté na dobu neurčitou), 37,5 h/týdně Náplň práce: svařování metodou TIG 141 pro materiály uhlík...


Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/Seřizovač a obsluha CNC strojů

Přijmeme seřizovače a obsluhu na CNC obráběcí centrum. Požadujeme: * vyučení v technickém oboru * praxe s prací na CNC strojích * schopnost...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u