Úterý 18. června

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech/TECHNOLOG ZÁVODU TUHÁRNA

Náplň práce: stanovení a úpravy technologických postupů výroby, řešení operativních problémů výroby, testování a řešení změn, dosažení požadované kvality výrobků, spolupráce s výrobou a technickou kontrolu, zefektivňování výroby a zavádění nových technologií, vedení a zpracování technologické dokumentace. Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru chemie, keramika, mineralogie apod.(vhodné i pro absolventy), samostatnost při řešení úkolů se zaměřením na výsledek, kreativní a tvůrčí přístup, dobrá znalost práce na PC, MS Word, Excel, AJ výhodou, praxe v laboratoři nebo ve výrobě vítána. Nabízíme: délka pracovní doby 7,5 hod., práce v jednosměnném provozu, motivační bonus 2x za rok, věrnostní odměna, závodní stravování za zvýhodněnou cenu, placené volno navíc, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné druhy pojištění u pojišťovny Kooperativa. Místo výkonu práce: České Budějovice, nástup ihned Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, po zapracování možno prodloužit Důležité : Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání (na www.koh-i-noor.cz), zasílejte na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. , příp. tel. 389 000 398 - p. Dryová

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 25000Kč

Firma: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 389 000 398

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Svářeči/SVÁŘEČ

Nutná odborná příprava, vzdělání a příslušná oprávnění ke sváření - platné svářečské zkoušky a osvědčení. Praxe v oboru.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/OBRÁBĚČ KOVŮ - POUZE RANNÍ SMĚNA

Středně velká rodinná strojírenská firma JOSA s.r.o. - provozovna v Českých Budějovicích - hledá obráběče kovů do jednosměrného provozu....

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Náplň práce: práce na CNC strojích (lis, frézka), programování Sinumerik 810, 840D, seřizování frézovacího automatu, obsluha stroje, směnný...

Montážní dělníci výrobků z kovů/MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE CHLAZENÍ

NÁPLŇ PRÁCE: výroba chladících boxů a vitrín POŽADUJEME: technická a manuální zdatnost, pracovitost, samostatnost, spolehlivost, důslednost,...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.