Pondělí 3. října

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií/Programátoři NC strojů

Požadujeme strojní vzdělání.Znalostsoftware SURFCAM, WORK NC výhodou.Benefity: stravenky, odměna za docházku,týden dovolené navíc,2x ročně mimořádné odměny, penzijní připojištění.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 28000Kč

Firma: KONFORM - Plastic, s.r.o.

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Informační technologie

Pracoviste: KONFORM - Plastic, s. r. o., Šedesátá 5576, 760 01 Zlín 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 778 751 348

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí/Obsluha robotizovaného pracoviště

Preferujeme uchazeče z Valšských Klobouk a blízkého okolí

Kadeřníci/Kadeřníci

Náplň práce: dámské kadeřnictví - kadeřnice Požadavky: výuční list v oboru kadeřník Výhody: prémie

Uklízeči a pomocníci/

Úklidová firma příjme pracovníka na úklid společných prostor bytových domů ve Zlíně, zkrácený úvazek nebo brigáda, úklid prováděn...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.