Pondělí 23. dubna

Volná místa


Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií/Referent/ka oddělení hlavního architekta v IT společnosti

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Referent oddělení hlavního architekta v IT společnosti zajišťuje odborné a technické podklady pro činnost oddělení hlavního architekta. Podílí se na tvorbě technických pasáží nabídek do veřejných zakázek. Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání v IT nebo matematickém směru, - znalost informačních systémů a databází, - velmi dobrá znalost práce na PC, - výborná znalost MS Office (včetně MS Visio), - středně pokročilá znalost angličtiny, - znalost grafických programů výhodou, - znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou, - analytické myšlení, systematické a logické uvažovaní, - pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme: - Práci na zajímavých projektech, - získání nových zkušeností se špičkovými produkty, - možnost kariérového růstu, - flexibilní pracovní dobu, - externí a interní vzdělávání, - zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, příspěvek do fitness centra, firemní akce, stravenky, sportovní volnočasové aktivity), - moderní pracovní prostředí, - motivující mzdu dle pracovních zkušeností. První kontakt POUZE mailem.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 18000Kč

Firma: TESCO SW a.s.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Informační technologie

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: tř. Kosmonautů 1288/1, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u